Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Возила

280,00 ден.
Шифра на производ: 7100634

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Нилскиот коњ и зајко на пат заминуваат и секој што ќе го сретнат весело го поздравуваат!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

10

Димензии

27,00x24,00x1,00

Тежина гр.

417,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места